Magyarország húsz évvel a rendszerváltás után

Magyarország húsz évvel a rendszerváltás után

Hegedűs István 2009. május 30-án részt vett Ipolyságban (Szlovákia) a Magyarország húsz évvel a rendszerváltás után című kerekasztal-beszélgetésen Rajk Lászlóval és Meszlény Lászlóval.