Megoszt Nyomtat a- a+ Magyarország húsz évvel a rendszerváltás után Hegedűs István 2009. május 30-án részt vett Ipolyságban (Szlovákia) a Magyarország húsz évvel a rendszerváltás után című kerekasztal-beszélgetésen Rajk Lászlóval és Meszlény Lászlóval. Rendszerváltás után